V sobotní ráno jsme vyrazili s Martinem na labské tůně.

No nebyl to úplný průšvih, ale kapři ve tření cejni nebrali. Ví bůh asi jim víc chutná ten kapří kaviár. Kdo měl štěstí mohl pozorovat na tůních, které jsou propojené s Labem jak se tam vytírají doslova metrové kusy a tak byl zázrak že jsme vůbec něco chytili. Vyrazili jsme už brzo ráno a s rozedněním jsme už seděli u vody.  V tuto dobu už je na tůních tolik stulíku, že bylo těžké najít nějaké pěkné chytací místo. Tentokrát jsme nechali závodní bedny doma a šli jsme jen tak s prutem a kyblíkem na lehko. Na tůních bylo nádherně všude ticho klid žádný cyklostezky. Cestou jsme potkali 2 rybáře a jinak, sem tam někdo prošel s v pejskem na procházku.  Takže balzám na nervy úžasný. Chytili jsme pár malých kapříků nějaký „trumeny“ a jednoho karase stříbrného. Původně jsme totiž vyrazili na líny, ale to se bohužel pro tentokrát nepovedlo. Tak snad příště.

Odpoledne jsme to sbalili a jeli se podívat na závody do Sedlčánek, Kde bylo 1 kolo divize SUS a krajský přebor.  Kupodivu tam měli i stánek, tak jsme si dali sekanou, kafe a bábovku a šli se podívat po závodní trati a pozdravit všechny známé tváře.

Pavel Velebný a Jarda Kameník, si byly zatrénovat na krajském přeboru, a otestovat nové pruty Tubertini R18 Titanium.  Mimochodem pruty jsou naprosto fantastické. Mají trochu tužší páteř než předchozí model a jsou více uzpůsobené pro evropské chytání. Mají také trochu rozšířenou výbavu, protože v základu jsou 4 špičky. 

Co se týče závodů, nádhera, všude super nálada a naprostá pohoda. Ale na to už se můžete podívat v krátkém videu a posílám také pár fotek ke stažení tak to je pro dnešek vše zase někdy ahoj.