Soutěž – šance pro všechny

Pravidla soutěže.

Kdo první na revíru (411 983) Pískovna Písková Lhota, uloví Jesetera KARLA, získá výhru.

Krmení Tubertini Carassio special 5ks + T-PRO DUMBELLS

Co proto musíte udělat a jak?

S Kájou se vyfotíte (1x foto),  na fotografii musí být pozadí pískovny a KARLA změřte (cm).  Foto odešlete na níže uvedený kontakt. Zde dojde k ověření na základě Vaší platby prostřednictvím SMS, kterou jste učinili při příjezdu,  potvrzení identity v daný den (POTVRDÍ A VYHODNOTÍ ČRS SÚS). Po ověření, budete kontaktováni a následně Vám bude odeslána cena.

Důležité:  FOTO odesílejte z mobilního telefonu, kterým jste uhradili SMS poplatek na tel: +420 608 770 660. 

Tato soutěž je trvalá a ceny budou odeslány vždy prvnímu, kdo KARLA chytí a změří, v aktuálním kalendářním roce.

Přírůstky budou evidovány a zveřejněny zde. Pokud by měl Kája nějaké zdravotní problémy prosíme také o foto a popis. Děkujeme. Ano, pochopili jste to správně. Nejde nám ani tak o rozdávání cen a soutěž, ale o Karla somotného a monitorování jeho přírůstku a zdravodního stavu. A za vaší snahu si zasloužíte i malou odměnu.

Rád bych také upozornil, že toto krmení se v rámci ČR ani SK nedá koupit! Lze ho získat pouze tak, že vyhrajete nějakou soutěž. Ptáte se jesli šlape na pískovně, ANO ŠLAPE DOBŘE 🙂

Šance pro všechny – Foto KAREL 20.9. 2023 Nesnažte se prosím hodit do vody Hýbnera a změřit ho, nebo mu udělat zdravotní prohlídku  – zaprvé se jmenuje Dušan a za druhé není Jeseter 🙂 🙂 🙂 


SPONZOR SOUTĚŽE 

Tubertini CZ Oficiální obchodní zastoupení pro Českou republiku.

KONTAKT: +420 608 770 660


JESETER KAREL


2023

SARFIX.CZ method feeder team a kapitánem je Michal Frič, kterému se povedlo ulovit jesetera Karla.

Od vysazení byl historicky poprvé uloven členem týmu Sarfix.cz, kterému byla předána cena. Sice doma zapomněl metr, ale to nevadí snad to udělá někdo příště. Aspoň máte letos, ještě jednu šanci na výhru. Pokud nám Karla změříte.

A co na to šťastný lovec?


2024